• al. Wojciecha Korfantego 138A lok. 114, 40-156 Katowice

Wyroki Frankowe Przeciwko Santander Consumer Bank

Klienci, którzy powierzali nam swoje sprawy przeciwko Santander Consumer Bank, nieraz czują niepewność w sądzie. Niemniej, nasi dotychczasowi klienci potwierdzają, że dążenie do sprawiedliwości może okazać się owocne. Osiągnęliśmy wiele sukcesów sądowych w sprawach z Santanderem, na różnorodnych etapach procesu.

Wsparliśmy wielu Klientów w polskich miastach, jak Katowice czy Gliwice, w ich procesach z Santander Consumer Bank, przynosząc im korzystne wyroki. Te decyzje sądowe nierzadko dotyczyły nieetycznych działań banków, błędów w umowach kredytowych lub niepoprawnego obciążenia kosztami kredytu.

Najważniejsze kwestie wyroków obejmują:

  • Anulowanie niekorzystnych klauzul umów dla konsumentów,
  • Zwrot przepłaconych środków związanych z błędami w indeksacji kredytu,
  • Decyzje w sprawie nieprawidłowo naliczanych odsetek i opłat,
  • Zwrot kosztów sądowych i odsetek od przyznanych sum. Dodatkowo, niektóre wyroki przeciwko Santander mogą uwzględniać rekompensaty za wyrządzone krzywdy. Dla wielu naszych Klientów takie decyzje były ulgą finansową i źródłem satysfakcji.

Mimo że każdy przypadek jest indywidualny i nie da się przewidzieć jego wyniku, nasze sukcesy pokazują wartość determinacji. Wielu Klientów odzyskiwało środki, które były adekwatne do ich sytuacji, niejednokrotnie sięgające kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Stawianie czoła dużym instytucjom, takim jak Santander Consumer Bank, może być trudne, ale z wsparciem naszej doświadczonej Kancelarii szanse na sukces rosną. Jeśli myślisz o obronie swoich praw, zachęcamy do kontaktu. Chętnie omówimy Twoją sytuację.

Kontakt