• al. Wojciecha Korfantego 138A lok. 114, 40-156 Katowice
Adwokat Łukasz Oleś

Unieważnienie
kredytu w JPY

Pomogliśmy już setkom klientów w sporach z bankami, które dotyczyły unieważnienia kredytów waloryzowanych do Jenów (JPY) lub innej waluty obcej. Nasza praktyka pokazuje, że droga prawna, mimo swojej złożoności, najczęściej prowadzi do osiągnięcia sprawiedliwości oraz ulgi finansowej dla kredytobiorców, którzy przez lata borykali się z niestabilnością rynkową oraz niesprawiedliwością instytucji bankowych. 

0
Lat doświadczenia
w świadczeniu
pomocy prawnej
0 +

Klientów
Kancelarii
0

Sprecyzowanych
Specjalizacji
0 +

Postępowań
Sądowych

PRZYKŁADOWE DOTYCHCZASOWE UNIEWAŻNIENIA UMÓW KREDYTOWYCH W RÓŻNYCH BANKACH

PRZEANALIZUJEMY BEZPŁATNIE TWOJĄ UMOWĘ KREDYTOWĄ

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Zostaw nam do siebie kontakt – zadzwonimy lub napiszemy maila i poinformujemy Cię o dokumentach, które będą nam potrzebne, by nieodpłatnie zweryfikować Twoją umowę kredytową pod kątem szans na jej unieważnienie przez sąd w sporze z bankiem.

“Naszym celem jest pomoc prawna osobom fizycznym w codziennych sytuacjach życiowych.”

SPRAWDŹ JAK ORZEKAŁY SĄDY W SPORACH Z TWOIM BANKIEM W PRZYPADKU INNYCH KREDYTÓW

JAK ORZEKAJĄ SĄDY W SPRAWACH UNIEWAŻNIENIA UMOWY KREDYTOWEJ W JENACH (JPY)?

Kredyt walutowy może być unieważniony w każdym sądzie – Katowice, Warszawa, Kraków czy Łódź. Wszędzie linia orzecznicza kształtuje się pozytywnie dla powodów. Oczywiście zawsze jest ryzyko niekorzystnego rozstrzygnięcia, lecz ilość wyroków negatywnych jest znacznie mniejsza niż spraw wygranych. 

JAKIE SĄ KOSZTY POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO?

Należy pamiętać, że opłata sądowa od pozwu o unieważnienie kredytu w walucie obcej to tylko 1000 zł. Oczywiście należy do tego doliczyć koszty obsługi prawnej, lecz są one ustalane indywidualnie w zależności od sprawy i nieraz bywają bardzo akceptowalne. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania umowy kredytu i koniecznych do wykonania czynności administracyjnych.

OD CZEGO ZACZĄĆ?

W pierwszej kolejności warto skontaktować się z adwokatem, który szczegółowo objaśni cały proces związany z dochodzeniem roszczeń. Takie spotkanie służy również nabraniu przekonania, że decyzja o wytoczeniu powództwa jest zasadna i może stanowić wybawienie od problemów.

Dane kontaktowe

  • Katowice, al. Wojciecha Korfantego 138A lok. 114

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Kontakt